I den opprinnelige teksten ble det vist til damer i alderen 30–60 år. Hensikten med dette var å beskrive en gruppe vi ser ofte spiller på ettermiddagene, og som kan ha behov for en sosial arena på tvers av de etablerte miljøene i klubben. Det var ikke ment å ekskludere andre aldersgrupper, og tilbudet er åpent for alle damer som ønsker å delta.
Målet med gruppen er å gjøre det enklere å finne spillepartnere, bli kjent med flere medlemmer og bidra til et enda sterkere og mer inkluderende damefellesskap i klubben.
Gjennom Spond-gruppen kan medlemmer enkelt avtale runder, invitere medspillere og bli med på sosiale golfaktiviteter etter arbeidstid.
Første sosiale samling planlegges mandag 1. juni kl. 18 .00 med 9 hull og hyggelig stemning 😉💫
Har du spørsmål, kan du gjerne ta kontakt med Camilla Raanaas Juell, camillaraanaas@gmail.com eller Erica Johanne Blakstad, e-jbla@online.no.
KLIKK HER for å melde deg inn i SPOND-gruppen
Vi håper mange har lyst til å bli med!
.webp)
.webp)

.webp)

.webp)
