
Klubben har inngått avtale med Tyrifjord GK og Nordhaug GK om rimelig spill for klubbens medlemmer frem til vår egen bane åpner.
Baneåpning på Bogstad er som kjent utsatt til 17. mai. Dette er en veldig sen åpning og vi ønsker å legge tilrette for medlemmer som ønsker å spille golf igjen. Derfor har vi inngått avtale med Tyrifjord GK og Nordhaug GK om rimelig spill frem til baneåpning på Bogstad.
Tibud Tyrifjord Golfklubb:
Alle våre aktive medlemmer vil få medlems gjestegreenfee (kr. 495,- hverdag / kr. 595,- helg) og Oslo Golfklubb vil betale 50% av dette. Med andre ord det vil koste dere kr. 250,- / 300,- å spille golf på Tyrifjord t.o.m. 16. mai. Vi refunderer etter mottatt kvittering for betalt spill på Tyrifjord.
Klikk for mer informasjon om Tyrifjord GK.
Tilbud Nordhaug Golfklubb - korthullsbane ved Toppgolf:
Alle medlemmer kan spille rimelig på Nordhaug. Klubbens medlemmer betaler kr 100,- for å spille 9 hull.